2% z dane

2% z dane
Vážení rodičia, najskôr by som sa chcela ešte raz poďakovať za darovanie 2% z daní. Peniažky využijeme pre deti MŠ o čom budete včas informovanÍ. V súčasnej situácii je celé financovanie a podávanie daní poposúvané, aj vyzbieraná suma pre materskú školu by mala podľa mojich informácií doraziť do marca 2021. V tomto čase už niektorí z Vás budú podávať daňové priznanie , či ako SZČO, alebo zamestnanci firiem.

CHCEM VÁS TOUTO CESTOU POŽIADAŤ, AK BY STE CHCELI DAROVAŤ SVOJE 2% Z DANÍ PRE DETI NAŠEJ MŠ – OZNÁMTE SVOJMU ZAMESTNÁVATEĽOVI – EKONÓMKE – V ČASE DO 15.2. 2021, ŽE CHCETE POUKÁZAŤ 2% Z DANE NADÁCII SPOLOČNE PRE REGIÓN, KTORÁ NÁM FINANCIE POTOM POUKÁŽE ZAČIATKOM ROKA 2022 NA  OBECNÝ ÚČET PRE MŠ. PO TOMTO KROKU VÁM ZAMESTNÁVATEĽ PO PODANÍ DAŇOVÉHO PRIZNANIA VYSTAVÍ POTVRDENIE O ODVEDENÍ DANE , KTORÉ ODOVZDÁTE V MŠ A VYPÍŠETE VYHLÁSENIE O DAROVANÍ 2%. 

V NAJBLIŽŠEJ DOBE MI BUDÚ ZASLANÉ POTREBNÉ DOKUMENTY OD NADÁCIE SPOLOČNE PRE REGIÓN, KTORÉ VÁM V PRÍPADE POTREBY DORUČÍM. ĎAKUJEM PEKNE 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *