POZOR!!!

POZOR!!!

Nakoľko vláda SR prijala nové uznesenie od dňa 3. 3. 2021 – streda vrátane, by mala byť činnosť Materskej školy Jasenica otvorená len pre deti zamestnaných rodičov, ktorí musia dochádzať denne do zamestnania. Z daného vyplýva, že rodičia, ktorí sú zamestnaní sa musia v MŠ v stredu ráno preukázať potvrdením o zamestnaní a mieste výkonu práce do ktorého musia dochádzať. K danému uzneseniu ešte nie je vydaná vyhláška. Informujem Vás z dôvodu, aby ste si zabezpečili potvrdenia pre deti, ktorých sa to týka. Zajtra – utorok, budeme zisťovať záujem o MŠ od stredy za daných podmienok. Ak by sa niečo zmenilo, budem, Vás včas informovať.

  • podmienka pravidelného testovania v 7 dňových intervaloch oboch zákonných zástupcov ostáva nezmenená

  • informujem, že zajtra – utorok sa depistáž nekoná – nakoľko aj CPPaP v PB je vo forme home office a testy nemôžu byť zrealizované . Termín na piatok je zatiaľ aktuálny, všetko sa rozhodne po vydaní vyhlášky.

 

  •          Ďakujem za pochopenie, čakáme na úradné dokumenty.

  •                                                                                  
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *