SOM PRIPRAVENÝ DO ŠKOLY?

SOM PRIPRAVENÝ DO ŠKOLY?

Vážení rodičia, blíži sa čas zápisu do základnej školy. To, či je Vaše dieťa zrelé a pripravené na vstup do ZŠ je otázka, na ktorú nepozná jednoznačne nikto odpoveď. Poznáte jeho správanie, výšku jeho pozornosti, jeho návyky, mieru zodpovednosti… Možno dôležitejšie, ako riešiť jeho pripravenosť je zamerať sa na to, ako ju viac a viac rozvíjať a tým mu uľahčovať možný nástup do školy. Pripravili sme pre Vás prehľad toho, čo by mal budúci prvák vedieť, poznať a ako sa správať. Nájdete tu ponuku pracovných listov na rozvoj rôznych oblastí – priestorová orientácia, pozornosť, súmernosť, postupnosť, logika…… básne na rozvoj pamäte a iné. Klikom na jeden obrázok zo sekcie sa zobrazí plný obsah a je možné snímku aj stiahnuť. Príjemnú zábavu.

 Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *