Křúžok anglického jazyka pre deti na našej MŠ

OD 17.10. SA ORGANIZUJE NA NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLE KRÚŽOK ANGLICKÉHO JAZYKA. JE URČENÝ PRE DETI BEZ OHRANIČENIA VEKU. BUDE SA REALIZOVAŤ VŽDY V PONDELOK V TRIEDE LIENOK OD 15:00 – 15:45 HODINY POD VEDENÍM P. LEKTORKY OĽGY JANIŠOVEJ ŠPROCHOVEJ ZO SPOLOČNOSTI PRO AMERICANA.

CENA ZA 45 MINÚTOVÚ LEKCIU JE  3 EURÁ. Rodičia uhrádzajú poplatok v hotovosti priamo rektorke. Suma je splatná do konca daného mesiaca, najneskôr do 15. dňa v ďalšom mesiaci.

Platia sa len tie lekcie, na ktorých je dieťa prítomné.

Ak chcete, aby bolo Vaše dieťa záväzne prihlásené je potrebné vyplniť prihlášku na krúžok a informovaný súhlas. V ňom dávate súhlas s tým, že Vaše dieťa bude počas lekcie anglického jazyka tráviť čas len výhradne pod vedením pani lektorky, pani učiteľka bude v triede Žabiek s ostatnými deťmi.

Oba dokumenty nájdete v triede materskej školy.