2% PRE MATERSKÚ ŠKOLU

2% PRE MATERSKÚ ŠKOLU

Milí rodičia, opäť sa blíži čas zúčtovania dane za vaše príjmy.  

Ponúkame Vám možnosť darovať 2% z dane našej materskej škole. Tak ako každý rok, prijaté financie budú využité v prospech detí v MŠ.

Čo sme si už za získané financie kúpili: 

  • drevené detské ihrisko z agátového dreva na dvore MŠ
  • koberce do oboch tried
  • nábytok v triede Lienok
  • financovali sme akcie – MDD, maskotov, výlet….

V tomto roku máme na účte Obce Jasenica 840 eur  – 2% z dane za rok 2021. Tieto prostriedky využijeme na zakúpenie vybavenia do externej učebne, ktorú plánujeme začať stavať na jar 2023 na školskom dvore. Vždy sú všetky prostriedky využité v prospech všestranného rozvoja osobností našich detí v MŠ.

AKO NA TO: 

  1. V TERMÍNE DO 15. 2.  KAŹDÝ ZAMESTNANEC MUSÍ NAHLÁSIŤ SVOJEJ UČTÁRKE, ŽE MÁ ZÁUJEM DAROVAŤ 2% , AK TAK DOTERAZ NEROBIL. 
  2. V MATERKSJE ŠKOLE SI VYZDVIHNETE POTVRDENIE A VYHLÁSENIE O DAROVANÍ 2% Z DANE , KONCOM FEBRUÁRA – V MARCI. DANÉ TLAČIVO SI DÁTE POTVRDIŤ U SVOJHO ZAMESTNÁVATEĽA. NÁSLEDNE VYPLNÍTE VYHLÁSENIE A PODPÍŠETE, KDE BUDE PRESNE URČENÁ SUMA, KTORÚ NÁM DARUJETE.
  3.  OBA DOKUMENTY ODOVZDÁTE V MŠ
  4. AK STE SZČO , VŽDY KEĎ PODÁVATE DAŇOVÉ PRIZNANIE ELEKTRONICKY, ZAŠKRTNETE MOŽNOSŤ DAROVAŤ 2%. VYPÍŠETE PRESNE ADRESÁTA A SYSTÉM VÁM DÁ MOŽNOSŤ VYTLAČIŤ VÝŠKU DAROVANEJ SUMY. TOTO POTVRDENIE ODOVZDÁTE V MŠ.
  5. AKO TO FUNGUJE: NAŠA MŠ NEMÁ SAMOSTATNE ZALOŽENÉ OBČIANSKE ZDRUŽENIE, ALE UŽ 6. ROK NA ZÁKLADE ZMLUVY VYBERÁME 2% Z DANE CEZ:

NADÁCIA SPOLOČNE PRE REGIÓN

FRAMBORSKÁ 12

010 01 ŽILINA

IČO: 37900706

VAŠE VYHLÁSENIA A POTVRDENIA ZAŠLEME DO NADÁCIE, ONI NÁM PO SPOČÍTANÍ FINANCIÍ DANÉ PENIAŽKY POŠLÚ KONCOM ROKA 2023 NA ÚČET OBCE.

DOKUMENTY K DAROVANIU 2% BUDÚ VČAS NA NÁSTENKE MŠ, ALEBO VÁM ICH POSKYTNEME V TRIEDE MŠ.

                                         ĎAKUJEME

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *