ORGANIZÁCIA NÁSTUPU DO MŠ 8.2.2021

ORGANIZÁCIA NÁSTUPU DO MŠ 8.2.2021
  • V pondelok 8.2. sa otvára prevádzka MŠ pre všetky deti bez rozdielu.
  • – Podmienkou nástupu do MŠ je, že zákonný zástupca, ktorý privedie do MŠ dieťa sa preukáže negatívnym testom nie starším ako 7 dní. Vypíše čestné prehlásenie a ako prílohu odovzdá kópiu negatívneho testu.
  • – Do budovy má povolený vstup, alebo priviesť dieťa môže len zákonný zástupca s testom nie starším ako 7 dní, alebo s potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19, alebo bez testu ak sa na neho vzťahuje výnimka z testovania, pričom v čestnom prehlásení uvedie dôvod.
  • – Zákonní zástupcovia musia dodržiavať prísne hygienické opatrenia- rúško, odstup, dezinfekcia, zdržiavať sa v šatni minimálny čas.
  • – Dieťa do MŠ v čase od 6:30 do 8:00 privádza zákonný zástupca s dodržaním stanovených podmienok. Ak potrebujete, aby dieťa vyzdvihla iná osoba, ktorá je poverená v splnomocnení, zazvoní na zvonček a počká pred dverami. Učiteľka jej dieťa odovzdá. Žiadame, aby ste ráno nahlasovali túto skutočnosť.
  •           Ďakujem za trpezlivosť a pochopenie ZK

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *