HARMONOGRAM DO KONCA ŠKOLSKÉHO ROKA

HARMONOGRAM DO KONCA ŠKOLSKÉHO ROKA

Nakoľko sa už začína mesiac máj , chceme Vás oboznámiť s tým, čo nás v MŠ ešte do konca roka čaká a aká bude organizácia chodu MŠ počas mesiacov júl a august:

MÁJ 2021

 • pripravujeme pre Vás Deň matiek v priebehu mesiaca, počkáme na vývoj situácie, podľa toho zvolíme formu vystúpenia – spoločne v exteriéri , alebo online vystúpenie formou videa pre mamičky
 • 21. 5. 2021 o 9:30 hodine si deti pozrú enviromentálne divadlo Malý princ spojené s bublinkovou show, kde sa vybláznime s bublinkami pod vedením uja Tomíka

 • 31. 5. 2021 vyhodnotíme projekt Šport nás spája, v ktorom deti plnia s Vami rodičmi 7 úloh

JÚN 2021

 • 1. 6.   – MDD – športové dopoludnie s deťmi, kde ich budú čakať súťaže, prekvapenia a rôzne aktivity. Deti dostanú sponzorské dary od Cyklistického klubu Vertigo, Vinkstavu a Cykloservisu Bikedu a sladké odmeny.
 • 9. 6. 2021 do areálu našej MŠ zavíta MINIFARMIČKA  – deti sa oboznámia so starostlivosťou, životom a úžitkom domácich zvierat – zajace, somárik, ovce, sliepky, kozičky a iné

 • 18. 6. 2021 – Nočná MŠ – deti z triedy Lienok zažijú nezabudnuteľný pirátsky večer a noc s opekačkou, hľadaním pokladu, baterkovým pátraním a podobne
 • Rozlúčka s predškolákmi – bude sa konať podľa situácie spojenej s opatreniami proti COVID -19
 • turistická vychádzka s ruksakmi a dobrou náladou do okolia Jasenica – o termíne budete informovaní vzhľadom na počasie

JÚL 2021

 • prevádzka materskej školy bude otvorená do 9. 7. 2021 Od 10. 7. 2021 je MŠ zatvorená až do konca augusta. Dňa 2. 9. 2021 zahájime nový školský rok v MŠ.
 • Počas letných prázdnin sa budú priestory MŠ maľovať. Chcem Vám ešte raz poďakovať za darovanie 2% z dane. V týchto dňoch sa pripísali prostriedky za rok 2019 na účet obce – 1659,65 e.  Z daných eur si zakúpime nové koberce do oboch tried, nový nábytok do triedy Lienok a drevené pexeso z agátového dreva na rozvoj prírodovednej gramotnosti na školský dvor . O výške vyzbieraného príspevku  v tomto roku 2021 Vás budeme informovať v júni. Ďakujeme
 • DENNÝ DETSKÝ TÁBOR – od 12. 7.  – 16. 7. 2021 sa bude realizovať denný tábor pre deti vo veku od 4 – 8 rokov. Deti čakajú turistické vychádzky na Považský hrad, na Podjavorník, Farmu v Papradne a podobne. O deti bude postarané denne od 7:00 – 16:00 hodiny. Zabezpečíme desiatu, teplý obed, pitný režim, bohatý program a profesionálny dozor. Cena tábora – 50e/ 1 dieťa. Deti sa nebudú stravovať v školskej jedálni, strava bude zabezpečená externe. Informácie na tel. čísle: 0948 898 806, Kolkusová
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *