ORGANIZÁCIA EDUKÁCIE V MŠ:

ORGANIZÁCIA EDUKÁCIE V MŠ:

V materskej škole budú prebiehať aktivity v dvoch triedach – nakoľko sa skupiny detí nemôžu spoločne stretávať a miešať,sme deti rozdelili do dvoch tried nasledovne:

V triede Lienok / predtým staršie deti/ sa budú stretávať deti od 6:30 hodiny do 15:30 hodiny. Tieto deti budú v materskej škole aj počas spánku. Odchod z materskej školy sa bude realizovať priebežne v sprievode zákonného zástupcu, alebo splnomocnenej osoby od 14:30 hodiny tak, aby boli dodržiavané bezpečnostné a hygienické opatrenia. Tieto deti si pravidelne v pondelok prinesú do MŠ čisté pyžamko – posteľné prádlo sa bude meniť každý piatok! Počas dňa sa v MŠ nebudú umývať zuby, hygienické poháre kefky a pasty nájdete v skrinke dieťaťa – odneste si ich domov.

Zoznam detí, ktoré budú v MŠ počas celého dňa:

 • Esterka M.
 • Ľubko V.
 • Ivanka J.
 • Miriamka H.
 • Dariusko K.
 • Nikolasko Š.
 • Timko Z.
 • Tobiasko Z.
 • Adamko T.
 • Timeika G.
 • Andrejka J.
 • Milanko K.
 • Mirko Ž.
 • Gregorko J.

 

V triede Žabiek / predtým mladšie deti/  sa budú stretávať deti od 6:30 – 12:00 hodiny – označený vstup priamo z chodby . Tieto deti budú v MŠ len na poldenný pobyt – budú odchádzať po obede domov. Odchod z materskej školy sa bude realizovať priebežne v sprievode zákonného zástupcu, alebo splnomocnenej osoby od 12:00 – 12:15 hodiny tak, aby boli dodržiavané bezpečnostné a hygienické opatrenia.

Zoznam detí, ktoré budú v MŠ počas poldenného pobytu:

 •  Jurko M.
 • Amélia P.
 • Agátka P.
 • Andrejko K.
 • Filipko F.
 • Terezka T.
 • Marcus H.
 • Lucinka Š.
 • Filipko K.
 • Milanko M.
 • Peťko B.

Všetky opatrenia a zmeny organizácie MŠ sú plánované a realizované tak, aby sme dodržiavali predpísané opatrenia a mohli sme sa spoločne stretnúť v materskej škole.

Chcem Vás touto cestou požiadať o trpezlivosť a o príchod do MŠ tak, aby ste mohli splniť všetky požiadavky pri príchode a odchode. Ďakujem pekne.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *