ORGANIZÁCIA EDUKÁCIE V MŠ:

V materskej škole budú prebiehať aktivity v dvoch triedach – nakoľko sa skupiny detí nemôžu spoločne stretávať a miešať,sme deti rozdelili do dvoch tried nasledovne:

V triede Lienok / predtým staršie deti/ sa budú stretávať deti od 6:30 hodiny do 15:30 hodiny. Tieto deti budú v materskej škole aj počas spánku. Odchod z materskej školy sa bude realizovať priebežne v sprievode zákonného zástupcu, alebo splnomocnenej osoby od 14:30 hodiny tak, aby boli dodržiavané bezpečnostné a hygienické opatrenia. Tieto deti si pravidelne v pondelok prinesú do MŠ čisté pyžamko – posteľné prádlo sa bude meniť každý piatok! Počas dňa sa v MŠ nebudú umývať zuby, hygienické poháre kefky a pasty nájdete v skrinke dieťaťa – odneste si ich domov.

Zoznam detí, ktoré budú v MŠ počas celého dňa:

• Esterka M.
  • Ľubko V.
  • Ivanka J.
  • Miriamka H.
  • Dariusko K.
  • Nikolasko Š.
  • Timko Z.
  • Tobiasko Z.
  • Adamko T.
  • Timeika G.
  • Andrejka J.
  • Milanko K.
  • Mirko Ž.
  • Gregorko J.

V triede Žabiek / predtým mladšie deti/  sa budú stretávať deti od 6:30 – 12:00 hodiny – označený vstup priamo z chodby . Tieto deti budú v MŠ len na poldenný pobyt – budú odchádzať po obede domov. Odchod z materskej školy sa bude realizovať priebežne v sprievode zákonného zástupcu, alebo splnomocnenej osoby od 12:00 – 12:15 hodiny tak, aby boli dodržiavané bezpečnostné a hygienické opatrenia.

Zoznam detí, ktoré budú v MŠ počas poldenného pobytu:

•  Jurko M.
  • Amélia P.
  • Agátka P.
  • Andrejko K.
  • Filipko F.
  • Terezka T.
  • Marcus H.
  • Lucinka Š.
  • Filipko K.
  • Milanko M.
  • Peťko B.

Všetky opatrenia a zmeny organizácie MŠ sú plánované a realizované tak, aby sme dodržiavali predpísané opatrenia a mohli sme sa spoločne stretnúť v materskej škole.

Chcem Vás touto cestou požiadať o trpezlivosť a o príchod do MŠ tak, aby ste mohli splniť všetky požiadavky pri príchode a odchode. Ďakujem pekne.